• PROBLÉMOVÉ CHOVÁNÍ PSŮ

STRACH – AGRESE – HYPERAKTIVITA – NEPOSLUŠNOST

Víkendový seminář na téma Netrestejte špatné chování ale učte správné chování příjemně.

Intenzivní víkend plný teorie i praxe nejen pro majitele problémových psů ale i pro další zájemce i bez psů. Víkend by měl dát účastníkům základní návod pro práci s problémovým psem, jak si (znovu) získat důvěru a pracovat na vzájemném vztahu, jak správně komunikovat, jak chápat příčiny problémového chování, jak psa motivovat a podobně.

 

Pořádá:

Ing. Pavel Bradáč,


Škola pracovní a zábavné kynologie 
http://www.kynolog.cz

a

  Dobrá psí škola

  http://www.DobraPsiSkola.cza ve spolupráci s časopisem

Haf a Mňau 
http://www.haf-mnau.cz

 

Místo:
Kemp CÍL u obce Samopše na řece Sázavě (pozor při příjezdu autem - viz dále, dříve kemp Atom) 
http://www.kempcil.wz.cz/

Datum: 2. - 4. prosince 2016Předběžný program (časy mohou být mírně upraveny v případě potřeby)

Pátek

od 17:00 příjezd, ubytování, registrace
18:00 večeře
19:00 zahájení, základní informace
19:30 přednáška na téma Příčiny problémového chování (přehled příčin problémového chování, nejčastější chyby v komunikaci, analýza příčin problémů, posilování a zeslabování pomocí správné komunikace, učení správnému chování, další možnosti řešení) + Agrese a agresivita (příčiny a typy agresivního chování, typy agresivity, řešení jednotlivých typů agresivity, práce s agresivními psy pro návrácení důvěry v člověka, lidi, psy)

Sobota

7:30 socializace psů
8:00 snídaně
9:00 skupinový výcvik - socializace a výuka chování
10:00 individuální výcvik + výuka správné komunikace člověka a psa
13:00 oběd
14:00 teorie a praxe na téma Pozitivní manipulace se psem (bezkolizní spolupráce, bezkontaktní nácvik a provádění cviků, práce s motivací, pozitivní výcvikové metodiky)
16:00 přednáška na téma Základy správného vztahu se psem (přemýšlejte jako pes + vzájemná důvěra, přirozená autorita a jasná komunikace jako základ správného vztahu člověka a psa)
17:30 organizovaná socializace 
18:00 večeře
19:00 přednáška na téma Psí strach a bázlivý pes (strach jako prvek přežití, příčiny bázlivosti, práce s bázlivými psy) + diskuze

Neděle

7:30 organizovaný socializační vycházka
8:00 snídaně
9:00 skupinový výcvik - socializace a výuka chování  ("parčíček")
10:00 individuální cvičení ve skupinách dle potřeb a zkušenosti
11:30 vyhodnocení
13:00 oběd
14:00 výcvik hrou - zábavné hry na posílení vztahu člověka a psa


Ubytování je možné v chatkách se sociálním zařízením, které mají dva menší dvoulůžkové pokoje a v jednopokojových čtyřlůžkových chatkách bez sociálního zařízení.Cena za jednu osobu a jednoho psa při ubytování v chatce bez sociálního zařízení je 2290,- (v přihlášce vyplňte prosím "chatka" v kolonce ubytování)

Cena za jednu doprovodnou osobu bez psa při ubytování v chatce bez sociálního zařízení je 1290,- (v přihlášce vyplňte prosím "chatka" v kolonce ubytování)

Cena za jednu osobu a jednoho psa při ubytování v chatce se sociálním zařízením je 2590,- (v přihlášce vyplňte prosím "pokoj" v kolonce ubytování)

Cena za jednu doprovodnou osobu bez psa při ubytování v chatce se sociálním zařízením je 1590,- (v přihlášce vyplňte prosím "pokoj" v kolonce ubytování)

Příplatek za chatku obsazenou jednou osobou je 200,-, není možné pro chatky se sociálním zařízením, tam budeme ubytovávat vždy všechny osoby na jedné přihlášce do jednoho pokoje, a to i v případě jedné osoby. Dohodněte se případně na našich stránkách na Facebooku.Doprovodná osoba bez psa nemůže mít samostatnou chatku či pokoj, nemusí být ale přihlášena s někým konkrétním.

Další pes cvičící 900,-, další pes necvičící zdarma.

V uvedené ceně je zahrnuta polopenze, snídaně formou bufetu a servírovaná večeře (dohodnuty jsou "nadstandardní" porce ;-). Obědy je možno zakoupit v místě podle jídelního lístku, výběr minutkových jídel a v neděli budou pro zájemce borůvkové knedlíky. V ceně je také zahrnuta účast na všech přednáškách, výcviku, parkování, pobyt psů v areálu, rekreační poplatek obci 15,- za osobu a noc.

Za chatku a víkend se dále může platit 300,- za topení. Tato cena se rozúčtuje mezi všechny spolubydlící v chatce rovným dílem

Přihlášení je možné pouze vyplněním přihlášky zde. (na webu skola.kynolog.cz)

Potvrzení přihlášky je nutné zasláním nevratné zálohy ve výši 1000,- na každou osobu. Zálohu zašlete na účet 670100-2207262402/6210, jako VS použijte číslo přihlášky v potvrzovacím emailu, do Zprávy pro příjemce napište JMÉNO ÚČASTNÍKA, tedy toho kdo je uveden v přihlášce. Zálohu vracíme pouze v případě hárání! Bez uhrazené zálohy není přihláška platná, místa a ubytování jsou v omezeném počtu a přednost dostanou ti, kteří zaplatí jako první. Doplatek do celkové částky uhradíte v hotovosti na místě po příjezdu při registraci.

Další informace najdete na stránkách Školy pracovní a zábavné kynologie: http://skola.kynolog.cz/za tým Školy pracovní a zábavné kynologie

Ing. Pavel Bradáč
tel. +420 721 647 970
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Chci se zeptat se na více informací

BooksKontakt  
.       .

 Chci si vybrat si termín a přihlásit se dokud jsou ještě místa 

BooksVybrat termín a přihlásit se