Podrobně o třech základních pilířích, na kterých stojí vzájemný vztah mezi člověkem a psem

Vzájemná důvěra mezi člověkem a psem je o tom, že váš pes půjde s vámi i do velmi náročných a problematických situací, že budete schopni bez problémů se svým psem absolvovat cokoli, že budete mít sebevědomého a přitom oddaného psího společníka.

Správná vzájemná komunikace vám umožní ukazovat a říkat svému psovi cokoli tak, aby vám rozuměl a aby nedocházelo k vzájemným nedorozuměním a s tím souvisejícím zmatkům - například neposlušnosti a dalšímu problémovému chování. A také jak správně číst signály svého psa tak, aby jste ho nevystavovali zbytečnému stresu z neznalosti.

Oboustranný respekt proto, aby pes respektoval vás a vy svého psa. Buďte psovi dobrým šéfem a nikoli "zlým vůdcem smečky".  

 

Tento seminář vás naučí jak postupně budovat se svým psem harmonický tým.

 

Vhodné pro všechny psy a jejich majitele

Nejbližší akce