Týdenní akce

Adrenaline Dog Camp

Extrémní akce pro ty, kteří chtějí extrémní outdoorové zážitky v týmu se svým psem, kde pes bude někdy důležitým pomocníkem k přežití svého pána. Týden plný dobrodružných her a zábavy.  Akce nejen pro to ukázat si co dokážete, ale i posílí váš vztah se psem a díky společným prožitkům získáte i nové přátele.

Videa z ADC ročníku 2014 najdete v sekci Fotky a videa, týden bude podobný. 

Očekávejte (bez záruky - podle počasí) nejméně jednu noc na pustém ostrově, nejméně jednu noc ve vojenském prostoru, slaňování, jízdu obrněným vozidlem, jízdu motorovým člunem, let letadlem, pěší přesuny, lanovku, plavání,  soutěže viz TV pořad "Kdo přežije" a další. Nechte se překvapit.

 

 

Vše probíhá pod vedením zkušených trenérů a instruktorů. Počet účastníků je omezen!


Vše probíhá pod vedením našich trenérů s mnohaletými zkušenosti, kteří pracují s pozitivními metodikami tak, aby vše bavilo jak vás tak i psa a mimo trenérů i s pomocí instruktorů přežití. V tomto týdnu nebudete se svým psem skákat padákem. Jinak čekejte cokoli na zemi, ve vodě i ve vzduchu! Doporučeny jsou (ale ne nezbytně) alespoň minimální zkušenosti z pobytu v přírodě.

 

Podmínkou účasti je odpovídající psychický i fyzický stav všech účastníků, tedy psů i lidí. Minimální věk osob je 18 let a psů 10 měsíců. 

 

Tento "skorotýden" bude probíhat od úterý večer do neděle. Cena za tým (jeden dvounožec a jeden čtyřnožec) je 6.800,- Kč (od úterý večer do neděle). Cena zahrnuje 2 - 3 x denně jídlo či suroviny na něj (pro dvounožce), občas nocleh, organizační poplatky a instruktory a trenéry.   

 

Doporučujeme osobní vozidlo případně se domluvte navzájem či dejte vědět. Tábor nebude v Herolticích ale na více místech, najezdíme cca 120 km. Začátek bude v Ořechově u Brna a konec bude v Hartvíkovicích.

 

S sebou spacák, karimatku, oblečení do přírody, plavky, léky, krmení pro psa, vodotěsný obal pro doklady a elektroniku.

 

Pořadatel nenese odpovědnost za škody na zdraví a majetků účastníků, každý se účastní na vlastní nebezpečí. Žádná z aktivit nebude povinná.

 

Nevíte zda je akce pro vás vhodná? Zavolejte mi na 721 647 970 či napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

tlacitka

 

Comments