Vztah a poslušnost - speciální letní psí tábor

Tento speciální týdenní letní tábor je zaměřen jak na začátečníky, tak i na pokročilé, výcvik bude probíhat ve více skupinách podle pokročilosti a zaměření.

Těšte se na výcvik poslušnosti a trochu vzdělávání, ale nebude chybět i zábavná část, soutěže a povídání na různá kynologická témata. Tábor je určen pro všechny zájemce, pro psy všech plemen s i bez průkazu původu, pro dospělé bez dětí i s dětmi. 

Tábor povede Pavel Bradáč, www.psychologpsu.cz 

 

A na co můžete těšit? Dobrovolný program bude zahrnovat:


- aktivity pro posilování vztahu mezi psem a člověkem
- aktivity pro posilování sebedůvěra psa
- každodenní výcvik poslušnosti
- výchovu a socializaci štěňat a psů, pro štěňata školka
- zábavné soutěže a aktivity
- v případě zájmu trénink vystavování a předvedení v kruhu
- večerní povídání na různá témata - poslušnost a smečkové chování, psí myšlení a chápání, komunikace a motivace psa, první pomoc, výživa a krmení, psí sporty...

Výcvik probíhá zábavnou formou, tak aby to psy i psovody bavilo.

Co se vy a váš pes na táboře naučíte? Určitě jak se naučit perfektní přivolání, jak chodit bez tahání na vodítku, jak řešit různé problémy, jak motivovat psa k nejrůznějším činnostem...

 Chci se zeptat se na více informací

BooksKontakt  
.       .

 Chci si vybrat si termín a přihlásit se dokud jsou ještě místa 

BooksVybrat termín a přihlásit se  

Cena za dospělou osobu: 2.590,- Kč za týden (od soboty večeře do soboty snídaně)
Cena za dítě 4-14 let 1.490,- Kč
Cena za psa: 2400 Kč výcvik a služby

V ceně je zahrnuto:

Ubytování v chatkách 
Sprchy s teplou vodou bez omezení
Stravování plná penze (snídaně švédské stoly, oběd, večeře)
Náklady na organizaci akce
Socializační a komunikační cvičení (tzv. parčíčky a smečky)
Výcvik, trenéři 
Individuální konzultace dle potřeby a dohody
Přednášky a povídání na různá související témata
Parkování
Poplatek obci
Využití možností areálu (koupání, parkury...)
Necvičící pes zdarma

Příplatky a slevy:
Ubytování ve vlastním stanu či karavanu -300,-
Parkování zdarma
Necvičící pes zdarma

Akce probíhají pod vedením našich trenérů s mnohaletými zkušenosti, kteří pracují s pozitivními metodami a tak, aby vše bavilo jak vás tak i psa.

 

Tento tábor probíhá souběžně s dalšími tábory, se můžete zúčastnit i výcviku poslušnosti či vzdělávání, ale nebude chybět i zábavná část, soutěže a povídání na různá kynologická témata. Tábor je určen pro všechny zájemce, pro psy všech plemen s i bez průkazu původu, pro dospělé bez dětí i s dětmi, a kdo se nebude účastnit některého programu, může třeba ležet u bazénu nebo sportovat, houbařit nebo rybařit.

Tábor bude v rekreačním středisku Pod Templštýnem, kde jsou ideální podmínky pro dovolenou, řeka, bazén, celodenně otevřený a dobře vybavený bufet, lesy a louky v okolí, výborné jídlo a místo pro výcvik. Ubytování je v chatkách, za neobsazená místa se nepřiplácí. Psi mohou samozřejmě spát v chatkách. Informace o rekreačním středisku najdete na http://letnistredisko.brnensko.com/


Podrobné pokyny a informace k účasti na akci by jste měli dostat v potvrzovacím emailu,

 

Tábor je určen pro všechna plemena bez omezení věku a původu (tedy i pro psy bez PP).
Děti do 18 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
Tábor bude v rekreačním středisku Pod Templštýnem na řece Jihlavě (Brno venkov, cca 5 km od Ivančic). Odkaz je http://letnistredisko.brnensko.com/

 

Informace k akci:
V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách bez povlečení, parkování, využití všech možností areálu, plná penze (snídaně švédské stoly, oběd, večeře), poplatek za organizaci akce, výcvik včetně trenérů a individuálních konzultací, přednášky a povídání na různá související témata. Cena za účast akci je kalkulována jako jednotná za celou akci, za nevyužité služby se peníze nevrací.

Součástí akce je také čas pro individuální konzultace s našimi zkušenými trenéry podle vašich potřeb či problémů.
Akce je určena pro všechna plemena psů i křížence, všechny velikosti a pro pro psy s i bez průkazu původu.

 

Přihlášení je možné pouze online formulářem, na který se dostanete kliknutím na Přihlásit v přehledu akcí. Do několika minut po zaslání přihlášky obdržíte podrobné pokyny s propozicemi a informacemi o akci.V propozicích najdete informace k příjezdu na akci, předběžný program a podobně. Pokud se tak výjimečně nestane, informujte nás prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Přihlášení na akci je nutno dvakrát potvrdit: poprve po přijetí potvrzovacího emailu, abychom věděli, že jste obdrželi, přečetli si a souhlasíte s pravidly a pokyny k akci. Podruhe vám bude doručen cca 10 dnů před akcí email s žádostí o potvrzení, zda se nic nezměnilo a na akci přijedete podle přihlášky. V případě, že odešlete potvzení a na akci nepřijedete, budete pravděpodobně při dalším přihlášení na akci požádáni o zálohu v plné ceně akce. V případě přihlášení méně než 10 dní před akcí vám druhý email neodejde.

 

Je-li akce uvedená jako „obsazená", máte možnost se registrovat jako náhradníci. V případě, že se uvolní místo, budete obeslání s možností přihlášení. To může nastat i 2-4 dny před akcí.

 

Ubytování je v chatkách. Chatky mají společné sociální zařízení.

 

 

Máte-li nějaký dotaz nebo vám není něco jasné, kontaktujte nás formulářem na konci stránky, případně emailem nebo telefonicky na 721 647 970 (pokud vám telefon nevezmu, zavolám při nejbližší možnosti nazpět).

Informace o jednotlivých trenérech najdete v sekci Trenéři

Odkazy na fotky z našich akcí najdete ve Fotogalerii

Další informace můžete najít i v našich Otázkách a odpovědích (FAQ) zde.

Víkendy i tábory je možno uhradit z příspěvku zaměstnavatele na rekreaci (FKSP). Informace zde.

Zkušenosti našich účastníků najdete na této stránce a můžete se zeptat účastníků také v naší skupině na Facebooku.

 

 

 

Místo akce - Rekreační středisko Pod Templštýnem, Brno venkov, podrobnosti na http://letnistredisko.brnensko.com/ 

 

Comments

Termíny akcí