Intenzivní agility víkend

Agility víkend pro začátečníky i pokročilé. Ukázky úspěšných strategíí pro vítězství na různých parkurech. Teorie, ale hlavně praktický výcvik.

 

Intenzivní trénink agility pro pokročilé
Je vhodný pro týmy, které zvládají všechny překážky, umí je napojovat a ovládají základní vedení. Intenzivní víkend začíná většinou ve čtvrtek večeří a po ní následuje teorie na různá témata z oblasti agility. V pátek a sobotu jsou na programu tři praktické bloky a jeden teoretický: dopolední trénink, kdy se zaměříme zejména na zvládnutí kratších technických sekvencí a ideální vedení na nich. Kolem oběda následuje krátký polední trénink, který se bude týkat motivace nebo skokové gymnastiky, případně ideálního provedení zón nebo slalomu (záleží na složení a přání účastníků). Cílem odpoledního tréninku bude zvládnutí celého parkuru po ideální dráze a s efektivním vedením. Po večeři opět následuje teorie. V neděli je v plánu dopolední trénink a víkend končí obědem. Program se případně může přizpůsobit. Skupinky budou rozděleny po 3-6 týmech. Maximální počet týmů je 12 na víkend.

 

Intenzivní agility víkend pro začátečníky a mladé psy
Je vhodný pro začátečníky, co agility nikdy nedělali nebo začínají, a pro mladé psy, kteří na svou „agility dráhu" teprve chystají. Intenzivní trénink začíná ve čtvrtek večeří a následuje teorie. V pátek i sobotu budou na programu tři praktické bloky a jeden teoretický. Praktické tréninky budou probíhat na překážkách i mimo ně. Důraz bude zaměřen na motivaci pejsků, základy vedení, odložení, na nácvik jednotlivých překážek (záleží na věku pejsků), hry přínosné pro agility a na domácí přípravu, aby pak trénink na parkuru byl pro pejska co nejjednodušší. S pokročilejšími týmy se budeme věnovat i kratším sekvencím a ideálním vedením na nich. Víkend končí v neděli dopoledním tréninkem a obědem. Program se bude přizpůsobovat zkušenostem týmů a věku pejsků. Skupinky budou rozděleny po 3-6 týmech. Maximální počet týmů je 12 na víkend.

 

Praktická část: trénink zaměřený na individuální potřeby týmu podle jeho pokročilosti, vedení psa po ideální dráze, rychlé překonávání překážek, správné načasování slovních a posunkových povelů.
Teorie: rozbor možností ideálního vedení psa po parkuru, metodika učení správného skoku, fyzická a psychická příprava týmu, strategie prohlídky parkuru, nejčastější chyby při tréninku a jeho plánování, práce se štěnětem (mimo parkur agility), zlepšení motivace psa 

Víkend může být vypsán jako 3 denní (pátek - neděle) nebo 4 denní (čtvrtek - neděle).

 

 

 Chci se zeptat se na více informací

BooksKontakt  
.       .

 Chci si vybrat si termín a přihlásit se dokud jsou ještě místa 

BooksVybrat termín a přihlásit se  

Cena za 4 dny

V ceně je zahrnuto:

Ubytování v chatkách nebo pokojích (mimo povlečení a případně topení)
Sprchy s teplou vodou bez omezení
Stravování plná penze (snídaně švédské stoly, oběd, večeře - s výjimkou vodních prací, kde není v ceně zahrnut oběd)
Náklady na organizaci akce
Socializační a komunikační cvičení (tzv. parčíčky a smečky)
Výcvik, trenéři 
Individuální konzultace dle potřeby a dohody
Přednášky a povídání na různá související témata
Parkování
Poplatek obci
Využití možností areálu (koupání, parkury...)

 

Základní cena pro jeden tým (člověk + pes): 3.390,- Kč za čtyři dny (čtvrtek - neděle) při ubytování v chatce.

V období od 1.11.2016 do 17.4.2017 nepřipočítáváme příplatky za pokoj a topení.

Příplatky a slevy:
Ubytování v pokoji - za celý pokoj bez ohledu na počet osob +450,-
Ubytování ve vlastním stanu či karavanu -400,-
Další dospělá osoba bez psa  +1.550,-
Další pes cvičící: +1.400,-Kč
Dítě 4-14 let  +1100,-

Lůžkoviny (povlečení) - zapůjčení jedna sada na celý pobyt 70,-
Topení v chatce či na pokoji za jednu noc (za energie a případně zapůjčení konvektoru) 80,-
Parkování zdarma
Necvičící pes zdarma
Závěrečný úklid chatky či pokoje (při objednání na baru) 200,-
Wellness - privátní vířivka dle ceníku na baru
Změny v přihlášce, ubytování a stravování 30,- za jednotlivou změnu

Cena za účast akci je kalkulována jako jednotná za celou akci, za nevyužité služby se peníze nevrací. 
U akcí s externími trenéry (označení "EXT" v plánu akcí) může být sleva na Herolkarty omezene či zrušena.

 

Cena za 3 dny - pouze je-li vypsáno v seznamu akcí! Jinak platí cena za 4 dny.

Součástí víkendu je také čas pro individuální konzultace s našimi zkušenými trenéry podle vašich potřeb či problémů.

Víkend je určen pro všechna plemena psů i křížence, všechny velikosti a pro pro psy s i bez průkazu původu.

Obvyklý počet psů na jednoho trenéra je 6-9, většina výcviku je vedena individuálně, tedy cvičí vždy jeden tým (člověk + pes), socializační cvičení jsou dělána skupinově.

Podrobné pokyny a informace k účasti na akci dostanete v potvrzovacím emailu.

Děti do 18 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let.

 

Víkend vede trenér podle rozpisu v Termíny a přihlášení, mohou mu pomáhat i další naši trenéři. Není-li u kurzu uveden, bude trenérů více či nebyl stanoven a nebo vede kurz Pavel Bradáč.

 

Přihlášení je možné pouze online formulářem, na který se dostanete kliknutím na Přihlásit v přehledu akcí ZDE. Obratem po zaslání přihlášky obdržíte podrobné pokyny s propozicemi a informacemi o akci. V propozicích najdete informace k příjezdu na akci, předběžný program a podobně. Pokud se tak výjimečně nestane, informujte nás prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Přihlášení na akci je nutno dvakrát potvrdit: poprve po přijetí potvrzovacího emailu, abychom věděli, že jste obdrželi, přečetli si a souhlasíte s pravidly a pokyny k akci.

 

Podruhé vám bude doručen cca 10 dnů před akcí email s žádostí o potvrzení, zda se nic nezměnilo a na akci přijedete podle přihlášky. V případě, že odešlete potvzení a na akci nepřijedete, budete pravděpodobně při dalším přihlášení na akci požádáni o zálohu v plné ceně akce. Pokud se přihlásíte méně než 10 dnů před akcí, druhé potvrzení neposíláme a bereme přihlášku jako potvrzenou.

 

Je-li akce uvedená jako „obsazená“, máte možnost se registrovat jako náhradníci. V případě, že se uvolní místo (což je velmi časté), budete obeslání s možností přihlášení. To může nastat i 5-10 dní před akcí.

 

Ubytování: je možné v chatkách nebo v pokojích v budově. Chatky i pokoje mají společné sociální zařízení. Chatky i pokoje mohou být vybaveny přitápěním.

Při přihlašování si můžete vybrat z možností ubytování takto:

 

nezáleží: budete ubytování v chatce samostatně, pokud bude volno v pokoji, můžete být v pokoji

v chatce: budete ubytování v chatce samostatně, pokud si nenapíšete že chcete bydlet s někým konkrétním

v pokoji: budete ubytování podle možností do vyčerpání kapacity. Počítejte s tím, že můžete být ubytování s jiným účastníkem. Pokud jste s někým domluveni, uveďte to v poznámce. Osoby z více přihlášek společně ubytováváme pouze žena - žena nebo muž - muž, neuvedou-li konkrétní osobu.

v pokoji samostatně (s příplatkem): bude vám rezervováno samostatné ubytování v pokoji, příplatek činí 150 Kč za každou noc podle délky akce.

 

Je-li na přihlášce uvedeno a přijede-li 2 či více osob s ubytováním v pokoji, dostávají samostatné ubytování bez příplatku za samostatný pokoj. Pokud chcete více než jednu chatku či pokoj, zašlete více přihlášek.

 

Není-li některý typ ubytování v přihlášce uveden, je již obsazen nebo není pro tuto akci k dispozici.

 

Máte-li nějaký dotaz nebo vám není něco jasné, kontaktujte nás formulářem na konci stránky, případně emailem nebo telefonicky na 721 647 970 (pokud vám telefon nevezmu, zavolám při nejbližší možnosti nazpět).


Informace o jednotlivých trenérech najdete v sekci Trenéři

Odkazy na fotky z našich akcí najdete ve Fotogalerii

Další informace můžete najít i v našich Otázkách a odpovědích (FAQ) zde.

Víkendy i tábory je možno uhradit z příspěvku zaměstnavatele na rekreaci (FKSP). Informace zde.

Zkušenosti našich účastníků najdete na této stránce a můžete se zeptat účastníků také v naší skupině na Facebooku.

 

 

 

Rekreační středisko Brněnka

Heroltice u Tišnova (Brno - Venkov)

http://areal.kynolog.cz

 

 

Najít trasu na Google Maps

Podrobnosti k příkezdu na akci obdržíte také v potvrzovacím emailu

Comments