Záchranářský psí týden

Týdenní tábor pro ty, kteří se chtějí věnovat nebo se věnují  se svým psem záchranařině. V tomto týdnu si můžete se svým psem vyzkoušet sutinové vyhledávání, plošné vyhledávání a volitelně vodní práce, nebudou ale chybět také zábavné hry. Tábor bude směřovat ke splnění zkoušek IRO RHE a v případě zájmu zajistíme možnost účasti na zkouškách.

 

 Chci se zeptat se na více informací

BooksKontakt  
.       .

 Chci si vybrat si termín a přihlásit se dokud jsou ještě místa 

BooksVybrat termín a přihlásit se  

Cena za osobu: 3.390,- Kč za týden (od soboty večeře do soboty snídaně)

Cena za dítě 4-14 let 1.990,- Kč

Cena za psa: 2.290,- Kč - 

V ceně je zahrnuto:

Ubytování v chatkách nebo pokojích (mimo povlečení a případně topení)
Sprchy s teplou vodou bez omezení
Stravování plná penze (snídaně švédské stoly, oběd, večeře - s výjimkou vodních prací, kde není v ceně zahrnut oběd)
Náklady na organizaci akce
Socializační a komunikační cvičení (tzv. parčíčky a smečky)
Výcvik, trenéři 
Individuální konzultace dle potřeby a dohody
Přednášky a povídání na různá související témata
Parkování
Poplatek obci
Využití možností areálu (koupání, parkury...)
Necvičící pes zdarma

Příplatky a slevy:
Ubytování v pokoji - za celý pokoj bez ohledu na počet osob +300,-
Ubytování ve vlastním stanu či karavanu -300,-

Lůžkoviny (povlečení) - zapůjčení jedna sada na celý pobyt 70,-
Topení v chatce či na pokoji za jednu noc (za energie a případně zapůjčení konvektoru) 80,-
Parkování zdarma
Necvičící pes zdarma
Závěrečný úklid chatky či pokoje (při objednání na baru) 200,-
Wellness - privátní vířivka dle ceníku na baru
Změny v přihlášce, ubytování a stravování 30,- za jednotlivou změnu

Cena za účast akci je kalkulována jako jednotná za celou akci, za nevyužité služby se peníze nevrací. 
U akcí s externími trenéry (označení "EXT" v plánu akcí) může být sleva na Herolkarty omezena či zrušena.

 

Akce probíhají pod vedením našich trenérů s mnohaletými zkušenosti, kteří pracují s pozitivními metodami a tak, aby vše bavilo jak vás tak i psa.

 

Tento tábor probíhá souběžně s dalšími tábory, se můžete zúčastnit i výcviku poslušnosti či vzdělávání, ale nebude chybět i zábavná část, soutěže a povídání na různá kynologická témata. Tábor je určen pro všechny zájemce, pro psy všech plemen s i bez průkazu původu, pro dospělé bez dětí i s dětmi, a kdo se nebude účastnit některého programu, může třeba ležet u bazénu nebo sportovat, houbařit nebo rybařit.

 

Tábor bude v rekreačním středisku Brněnka v Herolticích, kde jsou ideální podmínky pro dovolenou, řeka, vyhřívaný bazén, celodenně otevřený a dobře vybavený bufet, lesy a louky v okolí, výborné jídlo a místo pro výcvik. Ubytování je v chatkách nebo v budově, za neobsazená místa se nepřiplácí. Psi mohou samozřejmě spát v chatkách či pokojích. Informace o rekreačním středisku najdete na http://areal.kynolog.cz.


Podrobné pokyny a informace k účasti na akci by jste měli dostat v potvrzovacím emailu, případně je najdete ZDE

 

Tábor je určen pro všechna plemena bez omezení věku a původu (tedy i pro psy bez PP).
Děti do 18 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
Tábor bude v rekreačním středisku Brněnka v Herolticích, ubytování pokoje i chatky. Psi mohou samozřejmě spát v chatkách či pokojích. Informace o rekreačním středisku najdete na http://areal.kynolog.cz.
Připraven je také zábavný doplňkový program pro děti a pro dospělé (na některých týdnech).
Necvičící psi platí za pobyt podle ceníku areálu.

 

Informace k akci:
V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách nebo pokojích včetně povlečení a případně topení, parkování, využití všech možností areálu, plná penze (snídaně švédské stoly, oběd, večeře), poplatek za organizaci akce, výcvik včetně trenérů a individuálních konzultací, přednášky a povídání na různá související témata. Cena za účast akci je kalkulována jako jednotná za celou akci, za nevyužité služby se peníze nevrací. V ceně není zahrnuto povlečení.

 

Součástí akce je také čas pro individuální konzultace s našimi zkušenými trenéry podle vašich potřeb či problémů.
Akce je určena pro všechna plemena psů i křížence, všechny velikosti a pro pro psy s i bez průkazu původu.

 

Přihlášení je možné pouze online formulářem, na který se dostanete kliknutím na Přihlásit v přehledu akcí. Do několika minut po zaslání přihlášky obdržíte podrobné pokyny s propozicemi a informacemi o akci.V propozicích najdete informace k příjezdu na akci, předběžný program a podobně. Pokud se tak výjimečně nestane, informujte nás prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Přihlášení na akci je nutno dvakrát potvrdit: poprve po přijetí potvrzovacího emailu, abychom věděli, že jste obdrželi, přečetli si a souhlasíte s pravidly a pokyny k akci. Podruhe vám bude doručen cca 10 dnů před akcí email s žádostí o potvrzení, zda se nic nezměnilo a na akci přijedete podle přihlášky. V případě, že odešlete potvzení a na akci nepřijedete, budete pravděpodobně při dalším přihlášení na akci požádáni o zálohu v plné ceně akce. V případě přihlášení méně než 10 dní před akcí vám druhý email neodejde.

 

Je-li akce uvedená jako „obsazená", máte možnost se registrovat jako náhradníci. V případě, že se uvolní místo, budete obeslání s možností přihlášení. To může nastat i 2-4 dny před akcí.

 

Ubytování: je možné v chatkách nebo v pokojích v budově. Chatky i pokoje mají společné sociální zařízení.

 

Při přihlašování si můžete vybrat z možností ubytování takto:
nezáleží na tom: budete ubytování v chatce samostatně, pokud bude volno v pokoji, můžete být v pokoji
v chatce: budete ubytování v chatce samostatně
v pokoji: budete ubytování podle možností do vyčerpání kapacity. Počítejte s tím, že můžete být (a pravděpodobně budete) ubytování s jiným účastníkem. Pokud jste s někým domluveni, uveďte to v poznámce. Osoby z více přihlášek společně ubytováváme pouze žena-žena nebo muž-muž, neuvedou-li konkrétní osobu.
v pokoji samostatně (s příplatkem): budete ubytování samostatně v pokoji, příplatek činí 100 Kč za každou noc podle délky akce.
Je-li na přihlášce uvedeno a přijede-li 2 a více osob, dostávají samostatné ubytování bez příplatku za samostatný pokoj. Pokud chcete více než jednu chatku či pokoj, zašlete více přihlášek.

 

Není-li některý typ ubytování v přihlášce uveden, je již obsazen nebo není pro tuto akci k dispozici.

Máte-li nějaký dotaz nebo vám není něco jasné, kontaktujte nás formulářem na konci stránky, případně emailem nebo telefonicky na 721 647 970 (pokud vám telefon nevezmu, zavolám při nejbližší možnosti nazpět).

Informace o jednotlivých trenérech najdete v sekci Trenéři

Odkazy na fotky z našich akcí najdete ve Fotogalerii

Další informace můžete najít i v našich Otázkách a odpovědích (FAQ) zde.

Víkendy i tábory je možno uhradit z příspěvku zaměstnavatele na rekreaci (FKSP). Informace zde.

Zkušenosti našich účastníků najdete na této stránce a můžete se zeptat účastníků také v naší skupině na Facebooku.

 

 

 

Rekreační středisko Brněnka

Heroltice u Tišnova (Brno - Venkov)

http://areal.kynolog.cz

 

 

Najít trasu na Google Maps

Podrobnosti k příkezdu na akci obdržíte také v potvrzovacím emailu

Letní výcvikové tábory jsou tradičně pořádány naší školou a všechny budou v Herolticích. U všech táborů bude volitelný doplňkový program a každý účastník si může vybrat, jaké aktivity se zúčastní.

Co maji jednotlivé týdny v létě 2014 navíc?

Výcvik na ZOP bude v týdnu od 5.7. a zkoušky ZOP/ZPU1 mají předběžný termín na 11.07.

Příprava retrívrů na OVVR a lovecký výcvik bude v týdnu od 5.7. 

Program pro děti a hlídání dětí (4-14 let) bude v týdnech od 28.6., 26.7. a 2.8.

Zábavný program pro dospělé bude mírně organizován na všech týdnech.

Handling aneb vystavujeme šampiona bude v týdnu od 13.7. a od 10.8.

Teorie shapingu bude ve všech týdnech pro Začátečníky a štěňata a Rodinných.

Antilovecký a protiútěkový trénink včetně teorie práce s podnětem bude v týdnu od 2.8. (tábor Rodinný pro problémové psy).

Práce s problémovým psem včetně Her pro řešení problémů bude v rozšířeném rozsahu v týdnu od 2.8.

LVT pro začátečníky jsou určeny i pro dospělé psy nejen pro štěňata.

A co mají všechny naše tábory společné:

Přátelskou rodinnou atmosféru, pohodu a výborné jídlo.

Vysokou kvalitu výcviku.

Výuku správné a přirozené komunikace se psy.

Výchovu a socializaci štěňat a psů, pro štěňata školka.

Zábavné soutěže a aktivity

Večerní povídání na různá témata - poslušnost a smečkové chování, jak získat autoritu přirozenou neagresivní formou, psí učení, myšlení a chápání, komunikace a motivace psa, první pomoc, výživa a krmení, psí sporty...

Comments