Czech English German

Doxpedition Polsko 2016

Organizovaný výlet do Polska nejen pro majitele a jejich psy. Navazuje na úspěšný Doxpedition Alpy 2015 s úpravami které jsme rozhodli na základě loňských zkušeností.

Ubytování bude v kempech, vždy se budu snažit najít něco komfortního (hotel, apartmány) a poblíž něco ekonomického (kemp, tábor).

 

Navštívíme ta nejzajímavější místa cestou z Krakova až k moři - solné jeskyně, oboru se zubry, možná křivý les a opuštěnou katedrálu, možná uvidíme zubry ve volné přírodě.

 

Tento "skorotýden" bude probíhat od středy do neděle. účastníci si hradí náklady, organizační poplatek za rodinu či tým je 900,- Kč bez ohledu na počet osob a psů.

Vlastní osobní vozidlo nutné, případně se domluvte navzájem či dejte vědět. Tábor bude na více místech, orientačně najezdíme cca 1200 - 1400 km, počítáno z Brna či Prahy. Začátek bude v Krakově ve středu okolo poledne, konec v neděli na pláži u Baltského moře. Kdo bude chtít, navazovat bude týden vodní záchranařiny na moři.

 

S sebou spacák, karimatku, oblečení do přírody, plavky, léky, krmení pro psa, vodotěsný obal pro doklady a elektroniku.

 

Pořadatel nenese odpovědnost za škody na zdraví a majetků účastníků, každý se účastní na vlastní nebezpečí. Žádná z aktivit nebude povinná.

 

Nevíte zda je akce pro vás vhodná? Zavolejte mi na 721 647 970 či napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

tlacitka

 

Comments

Také pro vás připravujeme

dogopediemilitary-parkurpsi-dentreibballutulkydogdancingdockdivingagilityzkouskyIROzkouskyKJBrno