Silvestr a Nový rok bez ohňostrojů

Psí zábavný Silvestr a Nový rok
 
Užijte si se svým psem spoustu zábavy, projděte si zajímavé a neobyčejné situace a zažijte s námi pocit hrdosti na výkony vašeho psa a zároveň skvělý pocit týmové spolupráce.  Samozřejmě budou parčíčky, mini/smečky a další, ochutnávky psích sportů a zábavné soutěže.
 
Chybět nebude jak je na našich akcí zvykem ani večerní povídání (u vyhřátých kamen se sklenkou či šálkem něčeho dobrého) na psí témata.
V ceně jsou zahrnuty pro účastníky i individuální konzultace a poradna.
  
 
  29. 12. 2016 - 1. 1. 2017
Cena za osobu 3 290 Kč
Cena za dítě do 14 let  1 590 Kč
Cena za cvičícího psa  790 Kč
Cena za necvičícího psa   zdarma pokud je v týmu společně se cvičícím psem  
Slevy pro držitele Herolkaret všech úrovní na tuto akci jsou pouze ve výši 5%
Sleva při ubytování v chatce 400 Kč.
 
V ceně je zahrnuto topení.
 
 
Zvláštní podmínky na Silvestrovskou akci: protože je omezený počet míst na ubytování a očekáváme velký zájem, na tuto akci je nevratná záloha ve výši 100% ceny a bez složení zálohy není přihláška platná. Pro využití kapacity pokojů můžete být ubytování ve více osobách (stejného pohlaví), pokud jste 1 osoba a jeden pes, případně můžete mít samostatný pokoj za příplatek 500,-. Rozdíl v ceně za kratší pobyt se nevrací! Pokud se s někým dohodnete na společném ubytování, napište to prosím do poznámky v přihlášce.
 

Comments

Přednášky a semináře u vás

Bázlivost a stres u psa

Seminář určený pro všechny majitele bázlivých psů. pro všechny kteří s bázlivými psy pracují.

Také pro vás připravujeme

Přednášky v Nadaci na ochranu zvířat

(podrobnosti na http://www.ochranazvirat.cz)

14.3. Pozitivní řešení agrese u psů

18.4. Jak přemýšlí a vnímá pes

11.5. Jak se pes učí

23.5. Jak na hry pro budování vztahu se psem

20.6. Separační úzkost

Víkendový seminář Problémové chování psů

Víkendový seminář na téma Netrestejte špatné chování ale učte správné chování příjemně.

Intenzivní víkend plný teorie i praxe nejen pro majitele problémových psů ale i pro další zájemce i bez psů. Víkend by měl dát účastníkům základní návod pro práci s problémovým psem, jak si (znovu) získat důvěru a pracovat na vzájemném vztahu, jak správně komunikovat, jak chápat příčiny problémového chování, jak psa motivovat a podobně. 

Hry a socializace pro (bez)problémové psy - Víkendový seminář

Intenzivní pokračovací víkend na téma Netrestejte špatné chování ale učte správné chování příjemně.

Víkend je vytvořen "na přání" účastníků Víkendového semináře pro problémové psy, bude obsahovat více praktických nácviků a méně teorie.

Supersocializační zážitkový seminář na Safari Dvůr Králové

Tato speciální akce je od neděle odpoledne až úterý (můžete zůstat déle nebo přijet dříve). Je to proto aby bylo safari volnější a s menším počtem návštěvníků, prolézačky s menším počtem či bez dětí, mohli jsme si domluvit speciální prohlídky a okruhy safari truckem jen pro nás a naše psy.