Silvestr a Nový rok bez ohňostrojů

Psí zábavný Silvestr a Nový rok
 
Užijte si se svým psem spoustu zábavy, projděte si zajímavé a neobyčejné situace a zažijte s námi pocit hrdosti na výkony vašeho psa a zároveň skvělý pocit týmové spolupráce.  Samozřejmě budou parčíčky, mini/smečky a další, ochutnávky psích sportů a zábavné soutěže.
 
Chybět nebude jak je na našich akcí zvykem ani večerní povídání (u vyhřátých kamen se sklenkou či šálkem něčeho dobrého) na psí témata.
V ceně jsou zahrnuty pro účastníky i individuální konzultace a poradna.
  
 
  29. 12. 2016 - 1. 1. 2017
Cena za osobu 3 290 Kč
Cena za dítě do 14 let  1 590 Kč
Cena za cvičícího psa  790 Kč
Cena za necvičícího psa   zdarma pokud je v týmu společně se cvičícím psem  
Slevy pro držitele Herolkaret všech úrovní na tuto akci jsou pouze ve výši 5%
Sleva při ubytování v chatce 400 Kč.
 
V ceně je zahrnuto topení.
 
 
Zvláštní podmínky na Silvestrovskou akci: protože je omezený počet míst na ubytování a očekáváme velký zájem, na tuto akci je nevratná záloha ve výši 100% ceny a bez složení zálohy není přihláška platná. Pro využití kapacity pokojů můžete být ubytování ve více osobách (stejného pohlaví), pokud jste 1 osoba a jeden pes, případně můžete mít samostatný pokoj za příplatek 500,-. Rozdíl v ceně za kratší pobyt se nevrací! Pokud se s někým dohodnete na společném ubytování, napište to prosím do poznámky v přihlášce.
 

Comments