Co mi říká můj pes - intenzivní víkendový seminář

Pochopte chování a signalizaci vašeho psa v běžných i neobvyklých situacích. Zlepšete porozumění emocí vašeho psa a naučte se pochopit kdy se pes cítí dobře a kdy nekomfortně.

Naučíte se rozumět proč někteří psi nemají rádi pohlazení. Součástí bude také vysvětlení systému "předsignálů".

Víkend, kdy budeme také dělat obvyklé parčíčky, smečky a výcvik poslušnosti. Z těch bude pořízen podrobný videozáznam, který bude následně ve skupině analyzován tak aby majitelé porozuměli. Očekávejte trochu větší podíl teorie, tedy rozborů ze záznamů než jste zvyklí.

Počet aktivních účastníků je omezen na 8 psů a výjimečně platí omezení na jednoho psa na jednoho účastníka.. Na tento víkend je možné přijet jako pasivní účastník - divák za zvýhodněnou cenu - platí cena jako za druhou osobu + 400 Kč za pasivní učast na programu.  

 

 Chci se zeptat se na více informací

BooksKontakt  
.       .

 Chci si vybrat si termín a přihlásit se dokud jsou ještě místa 

BooksVybrat termín a přihlásit se  

V přehledu termínů najdete seznam akcí, který vypadá přibližně takto

Legenda:

obrázek v prvním sloupci označuje stav naplnění akce, vysvětlivky najdete pod seznamem akcí

ve druhém sloupci je název akce, pod ním název hlavního trenéra a pod ním termín a místo akce

přihlášení na akci provedete kliknutím na přihlásit se

kliknutím na info o akci se dozvíte informace o konkrétní akci v uvedeném termínu, tento popis je pouze informační

kliknutím na propozice si otevřete konkrétní propozice k akci, jsou-li  už k dispozici

Místo:

Farma Dvůr Chotětice, ca 70 km od Prahy

Chotětice 1
257 91  Sedlec – Prčice
tel 603 525 920 

http://www.chotetice.cz/ 

GPS: 49°36'24.984"N, 14°32'32.795"E +

 

Seminář vede Ing. Pavel Bradáč
http://www.psychologpsu.cz

 

Přihlášení je možné pouze formulářem na http://bit.ly/2oHIzoQ (kliknutí na ""zúčastním se" nestačí, potřebujeme počet osob a psů, aby měli všichni ubytování, jídlo a byl dostatek trenérů)

 

Víkend je určený pro všechny ať už mají s psími akcemi zkušenosti nebo nemají. Celá akce probíhá pod vedením našeho zkušeného týmu. Možnost individuálních konzultací řešení výchovných či výcvikových problémů bude kdykoli během akce.Cena za jednu osobu a jednoho psa při ubytování v pokoji se sociálním zařízením a klimatizací je 2790,- (v přihlášce vyplňte prosím "pokoj" v kolonce ubytování).

Další osoba na pokoji 1200,-.

Příplatek za pokoj obsazenou jednou osobou je 200,-. 

Další pes cvičící 1500,-, další pes necvičící zdarma.

Sleva za ubytování ve vlastním stanu či karavanu 400 Kč

V uvedené ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu a večeře. Obědy je možno zakoupit v místě podle jídelního lístku, výběr minutkových jídel. V ceně je také zahrnuta účast na všech přednáškách, výcviku, socializaci, parkování, pobyt psů (poplatek zahrnuje jednoho psa) v hotelu, rekreační poplatek obci.

V případě špatného počasí probíhá výcvik v jízdárně nebo přednáškové místnosti.


Maximální počet 16 psů, na jednoho trenéra max 8 psů

 

Přihlášení je možné pouze vyplněním přihlášky na http://bit.ly/2oHIzoQ 

Potvrzení přihlášky je nutné zasláním nevratné zálohy ve výši 1200,- na každou osobu. Zálohu zašlete na účet 2200864822/2010 (účet Dobrá psí škola, s.r.o ve FIO bance), jako VS použijte číslo přihlášky v potvrzovacím emailu, případně vaše telefonní číslo uvedené na přihlášce, do Zprávy pro příjemce napište JMÉNO ÚČASTNÍKA, tedy toho kdo je uveden v přihlášce. Zálohu vracíme pouze v případě hárání či nalezení náhradníka! Bez uhrazené zálohy není přihláška platná, místa a ubytování jsou v omezeném počtu a přednost dostanou ti, kteří zaplatí jako první. Doplatek do celkové částky uhradíte v hotovosti na místě po příjezdu při registraci.

 

Další informace najdete na stránkách Školy pracovní a zábavné kynologie: http://skola.kynolog.cz/

za tým Školy pracovní a zábavné kynologie

Ing. Pavel Bradáč
tel. +420 721 647 970
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Partneři akce:

Dobrá psí škola
http://www.DobraPsiSkola.cz/ 

časopis Haf a Mňau 
http://www.haf-mnau.cz/


Dogopedie - psí magazín a encyklopedie
http://www.dogopedie.cz 

 

 

 

 

 

 Místo:

Rekreační středisko Brněnka

Heroltice 65

Heroltice u Tišnova (Brno - Venkov)

http://areal.kynolog.cz

tel 725 745 141 

 

 

Seminář vede Ing. Pavel Bradáč
http://www.psychologpsu.cz

 

Přihlášení je možné pouze formulářem na http://bit.ly/2oHIzoQ (kliknutí na ""zúčastním se" nestačí, potřebujeme počet osob a psů, aby měli všichni ubytování, jídlo a byl dostatek trenérů)

 

Víkend je určený pro všechny ať už mají s psími akcemi zkušenosti nebo nemají. Celá akce probíhá pod vedením našeho zkušeného týmu. Možnost individuálních konzultací řešení výchovných či výcvikových problémů bude kdykoli během akce.Cena za jednu osobu a jednoho psa včetně výcviku při ubytování v pokoji  je 2990,- (v přihlášce vyplňte prosím "pokoj" v kolonce ubytování).

Cena za jednu osobu a jednoho psa včetně výcviku při ubytování v chatce je 2690,- (v přihlášce vyplňte prosím "pokoj" v kolonce ubytování).

Další osoba 990,-.

Příplatek za chatku či pokoj obsazenou jednou osobou je 200,-. 

Další pes cvičící 1500,-, další pes necvičící zdarma.

Sleva za ubytování ve vlastním stanu či karavanu -300 Kč

V ceně je zahrnuto:

Ubytování v chatkách nebo pokojích (mimo povlečení a případně topení)
Sprchy s teplou vodou bez omezení
Stravování plná penze (snídaně švédské stoly, oběd, večeře)
Náklady na organizaci akce
Socializační a komunikační cvičení (tzv. parčíčky a socializační vycházky)
Výcvik, trenéři 
Individuální konzultace dle potřeby a dohody
Přednášky a povídání na různá související témata
Parkování
Poplatek obci
Využití možností areálu (koupání, parkury...)

 

Lůžkoviny (povlečení) - zapůjčení jedna sada na celý pobyt 70,-
Topení v chatce či na pokoji za jednu noc (za energie a případně zapůjčení konvektoru) 80,-
Parkování zdarma
Necvičící pes zdarma
Závěrečný úklid chatky či pokoje (při objednání na baru) 200,-


Maximální počet 16 psů, na jednoho trenéra max 8 psů

 

Přihlášení je možné pouze vyplněním přihlášky na http://bit.ly/2oHIzoQ 

Potvrzení přihlášky je nutné zasláním nevratné zálohy ve výši 1200,- na každou osobu. Zálohu zašlete na účet 2200864822/2010 (účet Dobrá psí škola, s.r.o ve FIO bance), jako VS použijte číslo přihlášky v potvrzovacím emailu, případně vaše telefonní číslo uvedené na přihlášce, do Zprávy pro příjemce napište JMÉNO ÚČASTNÍKA, tedy toho kdo je uveden v přihlášce. Zálohu vracíme pouze v případě hárání či nalezení náhradníka! Bez uhrazené zálohy není přihláška platná, místa a ubytování jsou v omezeném počtu a přednost dostanou ti, kteří zaplatí jako první. Doplatek do celkové částky uhradíte v hotovosti na místě po příjezdu při registraci.

 

Další informace najdete na stránkách Školy pracovní a zábavné kynologie: http://skola.kynolog.cz/

za tým Školy pracovní a zábavné kynologie

Ing. Pavel Bradáč
tel. +420 721 647 970
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Partneři akce:

Dobrá psí škola
http://www.DobraPsiSkola.cz/ 

časopis Haf a Mňau 
http://www.haf-mnau.cz/


Dogopedie - psí magazín a encyklopedie
http://www.dogopedie.cz 

 

 

 

 

 

Součástí víkendu je také čas pro individuální konzultace s našimi zkušenými trenéry podle vašich potřeb či problémů.

Víkend je určen pro všechna plemena psů i křížence, všechny velikosti a pro pro psy s i bez průkazu původu.

Obvyklý počet psů na jednoho trenéra je 6-9, většina výcviku je vedena individuálně, tedy cvičí vždy jeden tým (člověk + pes), socializační cvičení jsou dělána skupinově.

Podrobné pokyny a informace k účasti na akci dostanete v potvrzovacím emailu.

Děti do 18 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osoby starší 18 let.

 

Víkend vede trenér podle rozpisu v Termíny a přihlášení, mohou mu pomáhat i další naši trenéři. Není-li u kurzu uveden, bude trenérů více či nebyl stanoven a nebo vede kurz Pavel Bradáč.

 

Přihlášení je možné pouze online formulářem, na který se dostanete kliknutím na Přihlásit v přehledu akcí ZDE. Obratem po zaslání přihlášky obdržíte podrobné pokyny s propozicemi a informacemi o akci. V propozicích najdete informace k příjezdu na akci, předběžný program a podobně. Pokud se tak výjimečně nestane, informujte nás prosím na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Přihlášení na akci je nutno dvakrát potvrdit: poprve po přijetí potvrzovacího emailu, abychom věděli, že jste obdrželi, přečetli si a souhlasíte s pravidly a pokyny k akci.

 

Podruhé vám bude doručen cca 10 dnů před akcí email s žádostí o potvrzení, zda se nic nezměnilo a na akci přijedete podle přihlášky. V případě, že odešlete potvzení a na akci nepřijedete, budete pravděpodobně při dalším přihlášení na akci požádáni o zálohu v plné ceně akce. Pokud se přihlásíte méně než 10 dnů před akcí, druhé potvrzení neposíláme a bereme přihlášku jako potvrzenou.

 

Je-li akce uvedená jako „obsazená“, máte možnost se registrovat jako náhradníci. V případě, že se uvolní místo (což je velmi časté), budete obeslání s možností přihlášení. To může nastat i 5-10 dní před akcí.

 

Ubytování: je možné v chatkách nebo v pokojích v budově. Chatky i pokoje mají společné sociální zařízení. Chatky i pokoje mohou být vybaveny přitápěním.

Při přihlašování si můžete vybrat z možností ubytování takto:

 

nezáleží: budete ubytování v chatce samostatně, pokud bude volno v pokoji, můžete být v pokoji

v chatce: budete ubytování v chatce samostatně, pokud si nenapíšete že chcete bydlet s někým konkrétním

v pokoji: budete ubytování podle možností do vyčerpání kapacity. Počítejte s tím, že můžete být ubytování s jiným účastníkem. Pokud jste s někým domluveni, uveďte to v poznámce. Osoby z více přihlášek společně ubytováváme pouze žena - žena nebo muž - muž, neuvedou-li konkrétní osobu.

v pokoji samostatně (s příplatkem): bude vám rezervováno samostatné ubytování v pokoji, příplatek za každou noc podle délky akce je uveden v popisu akce.

 

Je-li na přihlášce uvedeno a přijede-li 2 či více osob s ubytováním v pokoji, dostávají samostatné ubytování bez příplatku za samostatný pokoj. Pokud chcete více než jednu chatku či pokoj, zašlete více přihlášek.

 

Není-li některý typ ubytování v přihlášce uveden, je již obsazen nebo není pro tuto akci nebo lokalitu k dispozici.

 

Máte-li nějaký dotaz nebo vám není něco jasné, kontaktujte nás formulářem na konci stránky, případně emailem nebo telefonicky na 721 647 970 (pokud vám telefon nevezmu, zavolám při nejbližší možnosti nazpět).


 

 

Comments

Termíny akcí