clovek-a-pesVýcvik a výchova v naší psí škole probíhá na základě výborných znalostí psychologie psů, jejich instinktů, postupu učení, chování a také dalších znalostí. Výcvik probíhá na základě pozitivních metod používáním přirozených modelů chování a komunikace se psy. Snažíme se také využít co nejvíce různé typy her pro výchovu a výcvik psů.

Rozumíme psům i lidem

Každý pes je individualita a jako takový je u nás chápán. Výcvik psů se liší podle jednotlivých plemen, jednotlivých psů a jednotlivých týmů pes-psovod. Úspěšní jsme především proto že učíme majitele psů, jak mají se svými psy správně komunikovat, jak jim sdělit co chtějí aby jejich psi dělali. Výcvik i teorie je nás vysvětlována jednoduchou a srozumitelnou formou aby ji rozuměli a zvládli i naprostí začátečníci. Chápeme že naši klienti mají malé nebo žádné zkušenosti a učíme je vše od naprostých základů až po jasnou komunikaci člověka se psem, která vede nejen ke špičkovým výkonům v psích sportech a aktivitách, ale zejména k bezproblémovému a spokojenému soužití člověka se psem.

Pomůžeme vám

Nevadí že jste nikdy na podobné akci nebyli, nevadí že vás váš pes vůbec neposlouchá, nevadí že je váš pes problematický, projevuje známky agrese či dominace, jsme tu pro vás a najdeme individuální řešení. Vyberte si z naší nabídky výcvikových víkendů, zaměřených nejen na výchovu a výcvik, ale i na intenzivní prožitky a zážitky v týmu s vaším psem. Naši zkušení profesionálové najdou příčiny vašich problémů a poradí jak dál, co změnit a co jak napravit.

Základní hodnoty, podle kterých pracujeme a které učíme naše žáky

1Vzájemná důvěra mezi psem a člověkem, postavená na vzájemném chápání potřeb a cílů a na jejich respektování, nenarušovaná zbytečnými tresty, agresivitou či podrazy.

2Přirozená autorita, poslušnost získaná na základě dobrovolného přijetí psem, získaná pomocí klidné a jasné komunikace za pomoci znalostí a chápání psích zvyků a pravidel, získaná bez násilí a hrubosti.

3Týmová spolupráce mezi psem a člověkem, postavena na vzájemných pozitivních prožitcích,  získávána zejména pomocí správných her, sportů a zážitků.

4Jasná komunikace a porozumění vytvořené na jedné straně na chápání psích signálů a komunikace a na druhé straně na pro psa srozumitelnými a pochopitelnými informacemi o tom, co je správné na základě pochopení a využití psí komunikace.

Pozitivní metody, výchova a výcvik bez trestů

Protože jsme profesionálové, nemusíme používat donucovací prostředky, jako jsou různé škrtící či ostnaté obojky, tresty, vycukání ani nic podobného. Umíme pejsky naučit nejen aby dělali co chcete ale aby to dělali rádi, s motivací, chutí a s nadšením.

pes-v-prirodeJsme tu pro všechny

Naše akce jsou určeny pro všechna plemena a křížence, pro psy s průkazem původu i bez, a také pro zkušené i nezkušené majitele. Je pro nás důležité, aby se psi i jejich majitelé u nás vždy cítili co nejpříjemněji. Pro velmi problémové psy máme možnost soukromých hodin a konzultací.

Škola pracovní a zábavné kynologie navazuje na mnohaleté výcvikové zkušenosti výcvikářů z Klubu pracovní a zábavné kynologie. Tento tým ročně okolo stopadesáti úspěšných výcvikových a výchovných akcí.

Více o nás si můžete přečíst také v na stránce Naše filozofie či Naši trenéři, případně i na stránkách Klubu pracovní a zábavné kynologie. Na našich stránkách dále najdete názory účastníků našich kurzů, fotogalerii s odkazy na alba účastníků našich akcí a hlavně nejčastější Otázky a odpovědi na nejčastější z nich. Také se můžete zeptat nás nebo účastníků našich kurzů na profilu nebo na Facebooku na naší stránce.

Pokud zde nenajdete odpověď, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo mi zavolejte na tel. 721 647 970, rád vám zodpovím jakoukoli další otázku.

Srdečně se na vás a vaše pejsky těší

Ing. Pavel Bradáč

Termíny akcí