badZačátkem prosince 2011 jsem se svým psem zúčastnila neoficiální soutěže v poslušnosti na cvičišti KK Kývalka, kam docházíme v průběhu roku hlavně kvůli socializaci na psy a lidmi, abychom nevypadli z rytmu, když zrovna nejsme v Herolicích. Soutěžilo celkem 14 psů.

Prováděli se následující cviky: 

  • chůze u nohy
  • obraty u nohy
  • sedni - lehni
  • vstaň
  • přivolání s předsednutím
  • přivolání k noze
  • odložení
  • aport s určeným předmětem
  • slalom

Aport jsme si maličko pokazili tím, že byl donesen jen na půl cesty a pak se na něm Badík začal vyvalovat :-)))

Jinak se dařilo krásně a z této soutěže jsme si odvezli domů pohár za 3. místo, radost z úspěchu a trochu pýchy.

Ale daleko větším úspěchem jsou pro mě každodenní drobné krůčky, za které vděčím heroltickému týmu. To vy jste mě naučili, že je třeba zůstat vyrovnaná i ve vypjatých situacích, a tím pejskovi ukázat, že se na mě může spolehnout, že mám na to být mu dobrým vůdcem.

Takže pohár, který se nám doma blýská, je i vaší zásluhou a úspěchem.

Děkujeme a těšíme se na další a další spolupráci.

Se srdečným pozdravem Jana a Bad

Nejbližší akce