vltavaKdyž byla vyhlášena tato soutěž, říkala jsem si, že to není nic pro mě. Já nejsem soutěživý typ a tak těch úspěchů, co by se daly předložit jako "černý na bílým" jsme s Rendoušem moc nenasbírali. Když Pavel prodloužil termín, do kterého je možné posílát své úspěchy, kterých jsme spolu s Rendym díky Vám jako tým dosáhli, rozhodla jsem se Vám taky něco napsat.

Ono vlastně vůbec nejde o to, jestli vám po tom úspěchu zůstane diplom nebo pohár, je důležité, že po něm zůstane dobrý pocit, dobrá nálada nebo krásná vzpomínka, už navždycky.

Letos v létě jsme se s rodinou vydali sjíždět Vltavu na raftech, nikdy jsme to nezkoušeli, nevěděli jsme, do čeho jdeme. Čtyři dny na raftech, spaní v kempech pod stanem, bylo to moc fajn. Každý kdo zjistil, že si sebou bereme i padesátikilového ridgebacka, si myslel, že jsme se zbláznili. "To se s ním tam budete otravovat???" zněla obvyklá otázka.

Ale já vím, že díky Herolticím můžu vzít svého psa kamkoliv sebou, třeba i na vodu, přestože není zrovna jejím milovníkem, ale kvůli mně to udělá. Já už se nikdy nebudu otravovat se svým psem, já jsem otrávená, když jsem bez něho!

A za to vděčím hlavně Vám, díky! No, a abyste mi věřili, posílám nějaké foto :-)

S pozdravem a brzy na viděnou se těší Jarka a Rendy

Nejbližší akce