Tato speciální akce je od neděle odpoledne až úterý (můžete zůstat déle nebo přijet dříve). Je to proto aby bylo safari volnější a s menším počtem návštěvníků, prolézačky s menším počtem či bez dětí, mohli jsme si domluvit speciální prohlídky a okruhy safari truckem jen pro nás a naše psy.

 

Ubytování v kempu s výhledem na výběh divokých zvířat (pakoně, zebry, žirafy, antilopy, pštrosi), přímo sousedí, v lux. bungalovech nebo vlastních stanech. Kemp má bazén a vířivku.

Možnost jízdy safaribusem nebo safari auty i se psy, domluvíme na místě, psi nemohou do safari busu na normální okruh, domlouvám speciální. 

Poplatek za psa je 700 Kč, druhý pes stejného majitele 500 Kč, osoby na 18 let 50 Kč příspěvek na organizaci. Zahrnuje organizaci akce, přednášky, výcvik a praktická cvičení, pěší okruhy na safari. Nezahrnuje stravu, ubytování, vstupy do safari (jsou v ceně ubytování kempu či hotelu)

Cena je oproti minulým akcím vyšší. Důvod - bude více (nepovinného) programu a také bude vyšší strukturovanost akce, ale hlavně bude jeden trenér na každých maximálně 6 psů. 

Sraz je v neděli v 19:00 v neděli v kempu u vířivky. 

 

Přihlášení je možné pouze klikem na  přihlásit  v seznamu akcí na http://bit.ly/2oHIzoQ  

Ubytování je možné buď ve vlastních stanech v kempu, v bungalovech v kempu, v Safari Hotelu (cca 1 km od kempu) a nebo v nějakém penzionu v okolí. V kempu je bazén a vyhřívaná vířivka, nově rekonstruované toalety, přípojky vody a elektřiny. Výhodou ubytování v kempu, bungalovech a hotelu je rozšířená návštěvní doba do zoo a na safari a v ceně jsou neomezené vstupy. Stan lze v kempu zapůjčit, vypadá luxusně, je vybaven postelemi, topením a lampou ;-) (viz: http://www.safarikemp.cz/cs/novinky/744-odstavec-kdyz-afrika-tak-v-cool-stanu/).

 

Ze stanů a z bungalovů je vidět přímo na výběh, v kempu se dá jíst a povídat si v otevřeném společenském prostoru přímo nad výběhem.

 

Rámcový program (časy jsou přibližné):

první den - neděle

18:30 sraz, ubytování

 

19:00 přednáška na téma správná socializace, bázlivost a stres, následně volná diskuze 

druhý den

snídaně

10:00 sraz u zadní (vjezdové) brány, socializace, následně volná (bez trenérů) prohlídka zvířat 

podle dohody se zoo (info v 10:00 nebo dotazem na tel., odhadem 12:00 nebo 13:00) offroad safari truckem

oběd na safari

14:00 skupinová socializace, skupinová procházka mezi zvířaty s překážkami a povrchy

odpoledne překážky a prolézačky pro psy, psí hry, socializace psi a lidé, případně 

prohlídka další části safari

20:00 v kempu vyhodnocení + dotazy a odpovědi

třetí den

snídaně

9:00 na parkovišti před vjezdovou branou socializace (zvuky a ohňostroje a podobně) a poslušnost

okolo poledne odjezd

 

 

 

Odkazy

http://www.zoodvurkralove.cz/cs/ 

http://www.safarikemp.cz/cs/o-ubytovani/ 

http://www.hotelsafari.cz/cs/o-ubytovani/ 

v okolí lze také navštívit Dvůr Králové nad Labem, Hospital Kuks ,Přehrada Les Království , Hrad Pecka , Pevnost Josefov, Hvězdárna Úpice , Zvičina s turistickou chatou a jedinečným výhledem na Krkonoše a krkonošské podhůří. Babiččino údolí se zámkem Ratibořice .

 

Nejbližší akce