Tato speciální akce je od neděle odpoledne až úterý (můžete zůstat déle nebo přijet dříve). Je to proto aby bylo safari volnější a s menším počtem návštěvníků, prolézačky s menším počtem či bez dětí, mohli jsme si domluvit speciální prohlídky a okruhy safari truckem jen pro nás a naše psy.

 

Ubytování v kempu s výhledem na výběh divokých zvířat (pakoně, zebry, žirafy, antilopy, pštrosi), přímo sousedí, v lux. bungalovech nebo vlastních stanech. Kemp má bazén a vířivku.

Možnost jízdy safaribusem nebo safari auty i se psy, domluvíme na místě, psi nemohou do safari busu na normální okruh, domlouvám speciální. 

Poplatek za psa je 800 Kč bez ohledu na počet doprovázejích a cvičících osob, druhý pes stejného majitele 300 Kč, osoby bez poplatku. Zahrnuje organizaci akce, přednášky, výcvik a praktická cvičení, pěší okruhy na safari.

Sraz je v neděli mezi 15:00 - 16:00 v neděli v kempu u vířivky. 

 

Přihlášení je možné pouze klikem na  

http://prihlasky.kynolog.cz/join_course.php?cid=1265 

 

Ubytování je možné buď ve vlastních stanech v kempu, v bungalovech v kempu, v Safari Hotelu (cca 1 km od kempu) a nebo v nějakém penzionu v okolí. V kempu je bazén a vyhřívaná vířivka, nově rekonstruované toalety, přípojky vody a elektřiny. Výhodou ubytování v kempu, bungalovech a hotelu je rozšířená návštěvní doba do zoo a na safari a v ceně jsou neomezené vstupy. Stan lze v kempu zapůjčit, vypadá luxusně, je vybaven postelemi, topením a lampou ;-) (viz: http://www.safarikemp.cz/cs/novinky/744-odstavec-kdyz-afrika-tak-v-cool-stanu/).

 

Ze stanů a z bungalovů je vidět přímo na výběh, v kempu se dá jíst a povídat si v otevřeném společenském prostoru přímo nad výběhem.

 

Rámcový program (časy jsou přibližné):

první den - neděle

16:00 sraz, ubytování

17:00 pěší návštěva safari

18:00 večeře - hotel nebo vlastní zdroje, případně grilování

19:00 přednáška na téma správná socializace, bázlivost a stres 

druhý den

snídaně

dopoledne (cca 10:00) offroad safari (Renata domluvila že budou připraveny pro psy nástupní můstky)

oběd na safari

odpoledne překážky a prolézačky pro psy, psí hry

prohlídka další části safari

večer grilování, povídání, ..pohoda vezměte si vlastní suroviny a grilovací brikety, grily jsou v kempu volně.

 

třetí den

snídaně

dopoledne na přání buď zoo či safari, hry a výcvik

okolo poledne odjezd

 

Na volný čas jsou připravený psí i lidské hry. Také návštěva safari obchůdku a další dle místních podmínek.

 

Odkazy

http://www.zoodvurkralove.cz/cs/ 

http://www.safarikemp.cz/cs/o-ubytovani/ 

http://www.hotelsafari.cz/cs/o-ubytovani/ 

v okolí lze také navštívit Dvůr Králové nad Labem, Hospital Kuks ,Přehrada Les Království , Hrad Pecka , Pevnost Josefov, Hvězdárna Úpice , Zvičina s turistickou chatou a jedinečným výhledem na Krkonoše a krkonošské podhůří. Babiččino údolí se zámkem Ratibořice .

 

Termíny akcí