Neděle odpoledne až úterý (můžete zůstat déle).

Ubytování v kempu s výhledem na výběh divokých zvířat (pakoně, zebry, žirafy, antilopy, pštrosi), přímo sousedí, v lux. bungalovech nebo vlastních stanech. Kemp má bazén a vířivku.

Možnost jízdy safaribusem nebo safari auty i se psy, domluvíme na místě, psi nemohou do safari busu na normílní okruh, domlouvám speciální. 

Organizační poplatek 290 Kč za tým (rodinu, skupinu) bez ohledu na počet osob a psů.

Sraz je v neděli mezi 14:00 - 16:00 v neděli v kempu. 

 

Ubytování je možné buď ve vlastních stanech v kempu, v bungalovech v kempu, v Safari Hotelu (cca 1 km od kempu) a nebo v nějakém penzionu v okolí. V kempu je bazén a vyhřívaná vířivka, nově rekonstruované toalety, přípojky vody a elektřiny. Výhodou ubytování v kempu, bungalovech a hotelu je rozšířená návštěvní doba do zoo a na safari a v ceně jsou neomezené vstupy. Stan lze v kempu zapůjčit, vypadá luxusně, je vybaven postelemi a lampou ;-) (viz: http://www.safarikemp.cz/cs/novinky/744-odstavec-kdyz-afrika-tak-v-cool-stanu/).

 

Ze stanů a z bungalovů je vidět přímo na výběh, v kempu se dá jíst a povídat si v otevřeném společenském prostoru přímo nad výběhem.

 

Rámcový program (časy jsou přibližné):

první den

14:00 sraz, ubytování

16:00 pěší návštěva safari

18:00 večeře - hotel nebo vlastní zdroje, případně grilování

 

druhý den

snídaně

dopoledne (cca 10:00) offroad safari (Renata domluvila že budou připraveny pro psy nástupní můstky)

oběd na safari

odpoledne překážky a prolézačky pro psy, psí hry

prohlídka další části safari

večer grilování, povídání, ..pohoda vezměte si vlastní suroviny a grilovací brikety, grily jsou v kempu volně.

 

třetí den

dopoledne na přání buď zoo či safari, hry nebo výcvik

odpoledne výlet na Kuks (cestou domů)

 

Na volný čas jsou připravený psí i lidské hry. Také návštěva safari obchůdku a další dle místních podmínek. odkazy http://www.zoodvurkralove.cz/cs/ http://www.safarikemp.cz/cs/o-ubytovani/ http://www.hotelsafari.cz/cs/o-ubytovani/ v okolí lze také navštívit Dvůr Králové nad Labem, Hospital Kuks ,Přehrada Les Království , Hrad Pecka , Pevnost Josefov ,Hvězdárna Úpice , Zvičina s turistickou chatou a jedinečným výhledem na Krkonoše a krkonošské podhůří. Babiččino údolí se zámkem Ratibořice .

 

 Chci se zeptat se na více informací

BooksKontakt  
.       .

 Chci si vybrat si termín a přihlásit se dokud jsou ještě místa 

BooksVybrat termín a přihlásit se